kontakt
1920-938
1920-938
banderolë 3 (6)
banderolë 1 (4)
banderolë2 (5)
950-1000
lx8025p china metali më i mirë me fuqi të lartë
Fibër pajisje automatizimi lx3015pa
lx62x tre çakë të re

rreth-lxshow

rreth nesh

lxshow

Jinan LXSHOW LASER, është themeluar në korrik 2004, zotëron më shumë se 500 metra katror hapësirë ​​kërkimore dhe zyre, më shumë se 32000 metra katror fabrikë.
Pas 17 vitesh zhvillimi tani ne kemi më shumë se 30 ekspertë të moshuar në industrinë e lazerit, 200 punëtorë të kualifikuar, 85 shitje, 120 pas shitjes, 30000 metra katror fabrikë, të eksportuara në më shumë se 120 vende dhe rajone.Shërbimi OEM për më shumë se 30 prodhime.

 • E themeluar në
  2004
 • zonë e ndërtuar
  32000+
 • Produktet eksportohen në vende të tjera
  30m2+
 • Ofroni shërbime OEM
  120+

Pse na zgjodhet ne

Certifikata

Certifikata

Kompania jonë është certifikuar dhe ka fituar shumë çmime
Mbeshtetje teknike

Mbeshtetje teknike

Niveli teknik i klasit të parë
Personalizoje

Personalizoje

Dizajn profesional me porosi
Shërbimi

Shërbimi

Ofroni përvojë shërbimi të klasit të parë

kuptoj-dinamika

Lajme

Shiko më shumë
10 funksione të makinës së prerjes me lazer me fibra

10 funksione të makinës së prerjes me lazer me fibra

13 2021-08
+
09 23-12

LX6025LD Makinë prerëse me lazer alumini Pas shitjes në Mongoli

Udhëtimi pas shitjes në Mongoli përfaqëson që shërbimet LXSHOW po arrijnë në çdo cep të botës. Meqenëse klientët e LXSHOW kanë qenë në mbarë globin, specialisti ynë i pas shitjes Andy së ​​fundi filloi një udhëtim në Mongoli për të ofruar mbështetje të specializuar pas shitjes për një klient që investon...
08 23-12

Një Udhëtim në Inovacionin e Makinave të Prerjes Laser dhe Ekspozitën BUMATECH

Më 30 Nëntor, personeli i LXSHOW shkoi për të vizituar BUMATECH 2023 në Turqi. Ne nuk sollëm asnjë makineri të prerjes me lazer, saldim ose pastrim lazer për të marrë pjesë në këtë ekspozitë, por ky udhëtim ia ka vlejtur plotësisht pasi e bëmë në thellësi. komunikimi me klientët turq.Burs...
10 23-11

LXSHOW vizitoi klientët rusë si një nga njerëzit kryesorë të prerjes me lazer...

LXSHOW kryen vizita të rregullta klientësh si një nga prodhuesit kryesorë të prerjes me lazer Jo vetëm shpejtësia, saktësia dhe produktiviteti që LXSHOW u ofron klientëve të tyre përmes makinerive tona precize me lazer, LXSHOW është e përkushtuar të ofrojë shërbimet dhe teknikën më efikase dhe efektive...
robot