контакт
Социјални медиуми
1920-938 година
банер 3 (6)
банер 1 (4)
банер2 (5)
lx8025p Кина најдобар метал со висока моќност
lx3015pa влакно за уред за автоматизација
lx62x нов три чак

за-lxshow

за нас

lxshow

Jinan LXSHOW LASER, е основан во јули 2004 година, поседува повеќе од 500 квадратни метри истражувачки и канцелариски простор, повеќе од 32000 квадратни метри фабрика.
По 17 години развој сега имаме повеќе од 30 постари експерти во ласерската индустрија, 200 квалификувани работници, 85 продажби, 120 по продажба, 30000 квадратни метри фабрика, извезени во повеќе од 120 земји и региони.OEM услуга за повеќе од 30 произведува.

 • Основана во
  2004 година
 • изградена површина
  32000+
 • Производите се извезуваат во други земји
  30m2+
 • Обезбедете OEM услуги
  120+

Зошто да не одберете нас

Сертификат

Сертификат

Нашата компанија е сертифицирана и освои многу награди
Техничка поддршка

Техничка поддршка

Првокласно техничко ниво
Прилагодете

Прилагодете

Професионален сопствен дизајн
Сервис

Сервис

Обезбедете првокласно искуство во услугата

разбере-динамика

Вести

Гледај Повеќе
10 функции на машина за ласерско сечење влакна

10 функции на машина за ласерско сечење влакна

13 2021-08
+
26 23-09

Посета на клиент од Швајцарија: Започнете со ласерско патување за сечење цевки

На 14 септември, нашиот персонал ја презеде Семи од аеродромот. Семи дојде на долг пат од Швајцарија, во кратка посета на LXSHOW откако инвестираше во ласерска машина за сечење цевки од нас.По пристигнувањето, тој беше срдечно пречекан од LXSHOW. Бидејќи LXSHOW секогаш ги става клиентите фи...
25 23-09

Посета на клиенти од Египет за машини за сечење со ласерски CNC LXSHOW

Минатата недела, Knaled од Египет дојде да го посети LXSHOW, набргу откако купи 4 ласерски CNC машини за сечење од нас.Топло поздравен од LXSHOW, тој имаше обиколка на фабриката и канцеларијата, придружуван од нашиот персонал.Египетскиот клиент инвестира во LXSHOW ласерски CNC машини за сечење за...
26 23-07

LXSHOW отвора филијала во Русија

LXSHOW ги прошири своите услуги во Русија со отворање на филијала во Москва за да обезбеди подобри услуги за локалните клиенти. Драго ни е да го објавиме отворањето на нашата прва канцеларија во странска земја.Со цел да се обезбедат поквалитетни услуги за клиентите на локалните клиенти...
робот